Sunny Victory

Kompleks Sunny Victory leży w północnej części Słonecznego Brzegu, tylko 300m od pięknej, piaszczystej plaży i 100m od barów, restauracji, sklepów i kawiarni położonych na pełnych życia uliczkach kurortu. Kompleks może zaoferować wypoczywającym w nim turystom szereg udogodnień takich jak: dwa baseny (jeden z sekcją dla dzieci), bar przy basenie, bar w lobby, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i podziemne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne, ale można korzystać także z bezpłatnego parkowania przy drodze).

Kompleks leży w cichym sąsiedztwie, ale jednocześnie w odległości kilkuminutowego spaceru od „życia nocnego” Słonecznego Brzegu. Niedaleko znajduje się park wodny oraz przystanki autobusowe, z których można dotrzeć do pobliskiego Nesebaru i Burgas, największego miasta na południowym wybrzeżu Bułgarii.

W Sunny Victory możemy zaoferować apartamenty dwu i trzypokojowe, klimatyzowane i posiadające w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Apartamenty dwupokojowe posiadają sypialnię, salon, aneks kuchenny, łazienkę oraz balkon/taras i mogą zakwaterować do 4 osób. Apartamenty trzypokojowe posiadają dodatkową sypialnię oraz oddzielne WC oprócz łazienki. Mogą zakwaterować do 6 osób.

Zobacz oferty z kompleksu Sunny Victory ... 

Site was built with Mobirise