Apartament Walentyna 6+2

Bułgaria Wybrzeże Morza Czarnego Kraniewo Walentyna

Apartament 4 pokojowy położony na terenie kameralnego kompleksu z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Polecamy na wypoczynek rodzinny z dziećmi.

Apartament Walentyna 4+2

Bułgaria Wybrzeże Morza Czarnego Kraniewo Walentyna


Apartament 3 pokojowy położony na terenie kameralnego kompleksu z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Polecamy na wypoczynek rodzinny z dziećmi.

Apartament Walentyna 2+2

Bułgaria Wybrzeże Morza Czarnego Kraniewo Walentyna

Apartament 2 pokojowy położony na terenie kameralnego kompleksu z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Polecamy na wypoczynek rodzinny z dziećmi.

Apartament Amfora 4+3

Bułgaria Wybrzeże Morza Czarnego Kraniewo Amfora


Apartament położony jest w niewielkim pensjonacie "Amfora". Duża ilość wolnej przestrzeni, plac zabaw i basen czynią to miejsce idealnym do wypoczynku z dziećmi. Apartament posiada 3 pokoje i wygodnie zakwateruje 6 osób. Możliwe również 2 dostawki.

Apartament Amfora 2+2

Bułgaria Wybrzeże Morza Czarnego Kraniewo Amfora

Apartament 2 pokojowy położony w niewielkim pensjonacie "Amfora". Duża ilość wolnej przestrzeni, plac zabaw i basen czynią to miejsce idealnym do wypoczynku z dziećmi. Polecamy na wypoczynek rodzinny. Apartament wygodnie zakwateruje 4 osoby. Możliwe też 2 dostawki.

Create a free web page with Mobirise