Marina/Panorama (apt. 2 pokojowy)

 Numer oferty: 4012
 Max. ilość osób: 5 (2 pokoje)
 Cena za tydzień: 1603 zł - 1953 zł
 Najbliższa plaża: 0.1 km

Opis nieruchomości

W kompleksie Marina/Panorama posiadamy apartamenty 1 pokojowe (max. 3 osoby), 2 pokojowe (max. 5 osób) i 3 pokojowe (max. 7 osób). Wszystkie nasze apartamenty są klimatyzowane, posiadają balkony (część z widokiem na morze), są w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni oprócz urządzeń takich jak kuchenka, czajnik, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, nasi goście znajdą sztućce, talerze, garnki i szklanki.

Apartamenty Marina/Panorama polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi oraz osobom, które szukają spokojniejszego miejsca przy samej plaży z dużą ilością atrakcji wodnych na terenie kompleksu. W odległości kilku kilometrów od ośrodka (bezpłatny minibus) znajduje się duży park wodny z ogromną ilością zjeżdżalni i basenów oraz wydzieloną sekcją dla najmłodszych dzieci. Bezpośrednio przed kompleksem przystanek autobusowy, z którego co 1h odjeżdżają busy do Słonecznego Brzegu.

Ta oferta (cennik, ilość pokoi, maksymalna ilość osób i lista wyposażenia) dotyczy wynajmu apartamentu 2 pokojowego. Apartament 2 pokojowy jest przygotowany dla 4 osób (2 dorosłych + 2 dzieci), ale może zakwaterować 5 (2 dorosłych + 3 dzieci). Opłata za dodatkową piątą osobę wynosi 5EUR za 1 dzień. Opłata obejmuje miejsce do spania dla dodatkowej osoby oraz pościel, ręczniki i sztućce.

Apartamenty 2 pokojowe składają się z salonu z z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony do przygotowywania posiłków), sypialni, łazienki, balkonu. Apartamenty są klimatyzowane.

Przeczytaj więcej o kompleksie Marina/Panorama 

Opis okolicy

Grand Resort to wioska wakacyjna zdecydowanie spokojniejsza niż kompleksy sąsiedniego Słonecznego Brzegu, dlatego idealnie nadająca się na rodzinne wakacje. Oprócz ogromnej ilości atrakcji wodnych, wielkim atutem kompleksu jest bliskość plaży noszącej miano "Robinson". Ciągnie się ona na długości kilku kilometrów i można na niej wypożyczyć leżaki, parasole, a także rowery wodne, kajaki i skutery wodne. Plaża jest szeroka i pełna czystego, białego piasku. Dzięki swojej długości plaża "Robinson" stanowi idealne miejsce na wieczorne spacery.

Dodatkową atrakcją są wbijające się wgłąb morza pomosty, z których codziennie wypływają niewielkie statki zabierając turystów w rejs do Nesebaru.

W odległości ok. 3km od kompleksu znajduje się park wodny z ogromną ilością basenów, zjeżdżalni i przeróżnych atrakcji wodnych. Można do niego dojechać bezpłatnym minibusem.

Odległość od centrum Słonecznego Brzegu to ok.5km. Podróż do starożytnego miasta Nesebar umieszczonego na liście światowego dziedzictwa UNESCO zajmuje ok. 20 minut. Ponadto przed kompleksem znajduje się przystanek autobusowy z którego co godzinę odjeżdżają autobusy do Słonecznego Brzegu.

Położenie

Najbliższe lotnisko: Burgas - 40 km

Najbliższa stacja kolejowa: Burgas - 40 km

Najbliższy port promowy: Burgas - 40 km

W sezonie letnim do Bułgarii z Polski można dolecieć tanimi liniami lotniczymi WizzAir. Możemy zorganizować transfer z lotniska, prosimy pytać o szczegóły.

Najkrótsza i najbardziej popularna droga na bułgarskie wybrzeże wiedzie przez Słowację, Węgry i Rumunię. Wjazd do Bułgarii przez przejście graniczne w miejscowości Ruse.

Ważne szczegóły

 • Okoliczne atrakcje: Sporty wodne, Park wodny, Miejsce do łowienia ryb, Wynajem sprzętu wodnego,
 •  Rodzaj wypoczynku: Miejsca spacerowe, Okolica nadmorska,
 •  Urządzenia zewnętrzne: Balkon/Taras, Wspólny basen, Wspólny kort tenisowy, Huśtawki, Brodzik dla dzieci, Wspólny ogród, Plac zabaw dla dzieci
 •  Urządzenia wewnętrzne: Kuchenka, Lodówka, Zamrażarka, Czajnik, Klimatyzacja
 •  Wyposażenie: Łóżka dwuosobowe (1), Salony (1), Rozkładane sofy (1), Łazienki (1), Kuchnie (1)
 •  Zapewniamy: Pościel, Ręczniki
 •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń wewnętrznych
 • Wymiana pościeli i ręczników jest możliwa przy pobytach dłuższych niż 14 noclegów.
 •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń zewnętrznych
 • Darmowy parking znajduje się obok kompleksu - wjazd samochodem na teren kompleksu nie jest możliwy.
 • Leżaki przy basenach płatne - 1EUR za dzień, ale można korzystać np. ze swoich materacy.
 • Za opłatą można skorzystać z kortu tenisowego na terenie kompleksu (niezbędna rezerwacja w biurze kompleksu).

Ceny za wynajem 

Okres: Poza sezonem
Termin: 01-06-2016 - 30-06-2016
Ceny za wynajem 1 tydzień: 1673 zł
Ceny za wynajem 1 nocleg: 239 zł
Min. pobyt [noce]: 7

Okres: Sezon
Termin: 01-07-2016 - 31-08-2016
Ceny za wynajem 1 tydzień: 1953 zł 
Ceny za wynajem 1 nocleg: 279 zł
Min. pobyt [noce]: 7

Okres: Poza sezonem
Termin: 01-09-2016 - 30-09-2016
Ceny za wynajem 1 tydzień: 1603 zł
Ceny za wynajem 1 nocleg: 229 zł
Min. pobyt [noce]: 7


WAŻNE: Ceny w tabeli dotyczą wynajmu całej nieruchomości. NIE są to ceny od osoby.


Dodatkowe informacje dotyczące płatności:
W kompleksie posiadamy apartamenty 3 pokojowe i 2 pokojowe. Ceny za wynajem poszczególnych typów apartamentów przedstawiają się następująco (są to ceny za cały apartament):

APARTAMENT 3 POKOJOWY (max. 7 osób):
czerwiec - 309zł / doba
lipiec i sierpień - 359ł / doba
wrzesień - 309zł / doba

APARTAMENT 2 POKOJOWY (max. 5 osoby):
czerwiec - 229zł / doba
lipiec i sierpień - 279zł / doba
wrzesień - 229zł / doba

Warunki wynajmu

Aby rezerwacja została potwierdzona wymagana jest wpłata KAUCJI w wysokości 500zł. Płatność przelewem bankowym na polskie konto w złotówkach. Kaucja jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z pobytu.

Po zaksięgowaniu kaucji na koncie bankowym prosimy naszych klientów o podanie imion, nazwisk, dat urodzenia oraz numerów paszportów lub dowodów osobistych wszystkich członków grupy. Dodatkowo prosimy o podanie/potwierdzenie danych kontaktowych (adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu) osoby odpowiedzialnej za rezerwację. Na tej podstawie wystawiamy potwierdzenie rezerwacji.

POTWIERDZENIE REZERWACJI jest dokumentem elektronicznym wystawianym w formacie PDF i wysyłanym pocztą e-mail po zaksięgowaniu wpłaty kaucji na naszym koncie bankowym. Dokument ten należy wydrukować i mieć ze sobą w Bułgarii, ponieważ jest on niezbędny do zameldowania się w wynajmowanym apartamencie.

Na POTWIERDZENIU REZERWACJI znajdują się następujące informacje: nazwa i typ wynajmowanego apartamentu, termin wynajmu, całkowita cena za wynajem, dane członków grupy, pokwitowanie odbioru kaucji oraz warunki jej zwrotu.

Płatność za wynajem odbywa się gotówką po przyjeździe na miejsce, podczas zakwaterowania w apartamencie, w następujący sposób: 600zł + reszta kwoty w euro po średnim kursie NBP z dnia, w którym na nasze konto wpłynęła kaucja.

Przykład: Klient dokonuje rezerwacji apartamentu na 7 noclegów od 07.07 do 14.07. Całkowita cena za wynajem wynosi 1850zł. Klient wpłaca na nasze konto kaucję w wysokości 500zł. W dniu wpłynięcia kaucji na nasze konto bankowe kurs euro wynosi 4,50zł za 1EUR. Na miejscu Klient płaci w gotówce 600zł + (1250zł / 4,50zł) = 600zł + 280EUR. W dniu wykwaterowania z apartamentu nasz przedstawiciel nie stwierdza w apartamencie żadnych szkód ani brakujących przedmiotów i zwraca kaucję w wysokości 500zł.

Kaucja zwracana jest w dniu wykwaterowania z apartamentu, pod warunkiem, że nie stwierdzimy żadnych szkód, brakujących przedmiotów ani zniszczeń. W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do zwrotu kaucji przelewem bankowym w ciągu 7 dni od opuszczenia apartamentu.

W przypadku, gdy nasz przedstawiciel stwierdzi w apartamencie szkody, brakujące przedmioty lub zniszczenia, kaucja zostanie pomniejszona o koszty ich naprawy i zwrócona przelewem bankowym w ciągu 14 dni od wykwaterowania z apartamentu.

Kaucja NIE JEST zwracana w przypadku rezygnacji z pobytu lub nie pojawienia się w apartamencie.

Designed with Mobirise - Find more