Privilege (apt. 3 pokojowy)

 Numer oferty: 3257
 Max. ilość osób: 7 (3 pokoje)
 Cena za tydzień: 1813 zł - 2373 zł
 Najbliższa plaża: 0.1 km

Opis nieruchomości

W kompleksie Privilege Fort Beach posiadamy apartamenty 2 pokojowe (max. 5 osób) i 3 pokojowe (max. 7 osób). Wszystkie nasze apartamenty są klimatyzowane, posiadają balkony (część z widokiem na morze), są w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni oprócz urządzeń takich jak kuchenka, czajnik, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, nasi goście znajdą sztućce, talerze, garnki i szklanki.

Apartamenty Privilege polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi oraz osobom, które szukają spokojniejszego miejsca przy samej plaży z dużą ilością atrakcji wodnych na terenie kompleksu. W odległości kilkuset metrów od ośrodka znajduje się duży park wodny z ogromną ilością zjeżdżalni i basenów oraz wydzieloną sekcją dla najmłodszych dzieci.

Ta oferta (cennik, ilość pokoi, maksymalna ilość osób i lista wyposażenia) dotyczy wynajmu apartamentu 3 pokojowego. Apartament 3 pokojowy jest przygotowany dla 6 osób (4 dorosłych + 2 dzieci), ale może zakwaterować 7 (4 dorosłych + 3 dzieci). Opłata za dodatkową siódmą osobę wynosi 5EUR za 1 dzień. Opłata obejmuje miejsce do spania dla dodatkowej osoby oraz pościel, ręczniki i sztućce.

Apartamenty 3 pokojowe składają się z salonu z z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony do przygotowywania posiłków), dwóch sypialni, łazienki, dodatkowego WC, balkonu. Apartamenty są klimatyzowane.

Przeczytaj więcej o kompleksie Privilege Fort Beach 

Opis okolicy

Przy kompleksie znajduje się duży, doskonale zaopatrzony market, w którym można zaopatrzyć się we wszelkie artykuły spożywcze, a ceny są w nim zdecydowanie niższe niż w małych sklepikach na terenie kompleksu.

Bezpośrednio z terenu Privilege Fort Beach wychodzi się na piękną plażę "Robinson". Ciągnie się ona na długości kilku kilometrów i można na niej wypożyczyć leżaki i parasole. Bezpośrednio przy wyjściu plaża jest stosunkowo wąska, ale wystarczy przejść niecałe 50m (pięćdziesiąt metrów) aby trafić na plażę szeroką i pełną czystego, białego piasku. Dzięki swojej długości plaża "Robinson" stanowi idealne miejsce na wieczorne spacery.

W odległości 300-400m od kompleksu znajduje się park wodny z ogromną ilością basenów, zjeżdżalni i przeróżnych atrakcji wodnych. W bezpośredniej okolicy znaleźć można także kilka dobrych, małych restauracji ze stosunkowo niskimi cenami.

Odległość od centrum Słonecznego Brzegu to 6 km. Podróż do starożytnego miasta Nesebar umieszczonego na liście światowego dziedzictwa UNESCO zajmuje ok. 20 minut. Ponadto przed kompleksem znajduje się przystanek autobusowy z którego co godzinę odjeżdżają autobusy do Słonecznego Brzegu.

Położenie

Najbliższe lotnisko: Burgas - 40 km

Najbliższa stacja kolejowa: Burgas - 40 km

Najbliższy port promowy: Burgas - 40 km

W sezonie letnim do Bułgarii z Polski można dolecieć tanimi liniami lotniczymi WizzAir i norwegian. Możemy zorganizować transfer z lotniska, prosimy pytać o szczegóły.

Najkrótsza i najbardziej popularna droga na bułgarskie wybrzeże wiedzie przez Słowację, Węgry i Rumunię. Wjazd do Bułgarii przez przejście graniczne w miejscowości Ruse.

Ważne szczegóły

 • Okoliczne atrakcje: Sporty wodne, Park wodny, Korty tenisowe, Miejsce do łowienia ryb, Wynajem sprzętu wodnego,
 •  Rodzaj wypoczynku: Miejsca spacerowe, Okolica nadmorska,
 •  Urządzenia zewnętrzne: Balkon/Taras, Wspólny basen, Brodzik dla dzieci
 •  Urządzenia wewnętrzne: Kuchenka, Lodówka, Zamrażarka, Kuchenka mikrofalowa, Toster, Czajnik, Klimatyzacja
 •  Wyposażenie: Łóżka dwuosobowe (1), Oddzielne WC (1), Łóżka jednoosobowe (2), Salony (1), Rozkładane sofy (1), Łazienki (1), Kuchnie (1)
 •  Zapewniamy: Pościel, Ręczniki
 •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń wewnętrznych
 • Wymiana pościeli i ręczników jest możliwa przy pobytach dłuższych niż 14 noclegów.
 •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń zewnętrznych
 • Za opłatą można skorzystać z kortu tenisowego na terenie kompleksu (niezbędna rezerwacja w biurze kompleksu).
 • Parking strzeżony, położony obok kompleksu jest płatny (ok. 12BGN za 1 dzień)- wjazd samochodem na teren kompleksu nie jest możliwy. Tańsze miejsca parkingowe położone 100 m od terenu kompleksu, przy drodze i ogrodzone łańcuchami kosztują ok. 30BGN za 7 dni. Istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu na parkingu oddalonym o 1km od kompleksu.

Ceny za wynajem 

Okres: Poza sezonem
Termin: 01-06-2018 - 30-06-2018
Ceny za wynajem 1 tydzień: 1813 zł
Ceny za wynajem 1 nocleg: 259 zł
Min. pobyt [noce]: 7

Okres: Sezon
Termin: 01-07-2018 - 31-08-2018
Ceny za wynajem 1 tydzień: 2373 zł
Ceny za wynajem 1 nocleg: 339 zł
Min. pobyt [noce]: 7

Okres: Poza sezonem
Termin: 01-09-2018 - 30-09-2018
Ceny za wynajem 1 tydzień: 1813 zł
Ceny za wynajem 1 nocleg: 259 zł
Min. pobyt [noce]: 7


WAŻNE: Ceny w tabeli dotyczą wynajmu całej nieruchomości. NIE są to ceny od osoby.


Dodatkowe informacje dotyczące płatności:
W kompleksie posiadamy apartamenty 3 pokojowe i 2 pokojowe. Ceny za wynajem poszczególnych typów apartamentów przedstawiają się następująco (są to ceny za cały apartament):

APARTAMENT 3 POKOJOWY (max. 7 osób):
czerwiec - 259zł / doba
lipiec i sierpień - 339zł / doba
wrzesień - 259zł / doba

APARTAMENT 2 POKOJOWY (max. 5 osób):
czerwiec - 199zł / doba
lipiec i sierpień - 259zł / doba
wrzesień - 199zł / doba

Warunki wynajmu

Aby rezerwacja została potwierdzona wymagana jest wpłata KAUCJI w wysokości 500zł. Płatność przelewem bankowym na polskie konto w złotówkach. Kaucja jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z pobytu.

Po zaksięgowaniu kaucji na koncie bankowym prosimy naszych klientów o podanie imion, nazwisk, dat urodzenia oraz numerów paszportów lub dowodów osobistych wszystkich członków grupy. Dodatkowo prosimy o podanie/potwierdzenie danych kontaktowych (adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu) osoby odpowiedzialnej za rezerwację. Na tej podstawie wystawiamy potwierdzenie rezerwacji.

POTWIERDZENIE REZERWACJI jest dokumentem elektronicznym wystawianym w formacie PDF i wysyłanym pocztą e-mail po zaksięgowaniu wpłaty kaucji na naszym koncie bankowym. Dokument ten należy wydrukować i mieć ze sobą w Bułgarii, ponieważ jest on niezbędny do zameldowania się w wynajmowanym apartamencie.

Na POTWIERDZENIU REZERWACJI znajdują się następujące informacje: nazwa i typ wynajmowanego apartamentu, termin wynajmu, całkowita cena za wynajem, dane członków grupy, pokwitowanie odbioru kaucji oraz warunki jej zwrotu.

Płatność za wynajem odbywa się gotówką po przyjeździe na miejsce, podczas zakwaterowania w apartamencie, w następujący sposób: 600zł + reszta kwoty w euro po średnim kursie NBP z dnia, w którym na nasze konto wpłynęła kaucja.

Przykład: Klient dokonuje rezerwacji apartamentu na 7 noclegów od 07.07 do 14.07. Całkowita cena za wynajem wynosi 1850zł. Klient wpłaca na nasze konto kaucję w wysokości 500zł. W dniu wpłynięcia kaucji na nasze konto bankowe kurs euro wynosi 4,50zł za 1EUR. Na miejscu Klient płaci w gotówce 600zł + (1250zł / 4,50zł) = 600zł + 280EUR. W dniu wykwaterowania z apartamentu nasz przedstawiciel nie stwierdza w apartamencie żadnych szkód ani brakujących przedmiotów i zwraca kaucję w wysokości 500zł.

Kaucja zwracana jest w dniu wykwaterowania z apartamentu, pod warunkiem, że nie stwierdzimy żadnych szkód, brakujących przedmiotów ani zniszczeń. W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do zwrotu kaucji przelewem bankowym w ciągu 7 dni od opuszczenia apartamentu.

W przypadku, gdy nasz przedstawiciel stwierdzi w apartamencie szkody, brakujące przedmioty lub zniszczenia, kaucja zostanie pomniejszona o koszty ich naprawy i zwrócona przelewem bankowym w ciągu 14 dni od wykwaterowania z apartamentu.

Kaucja NIE JEST zwracana w przypadku rezygnacji z pobytu lub nie pojawienia się w apartamencie. 

Mobirise web builder - Click now