Apartament Walentyna 2+2

Numer oferty: 3072
Max. ilość osób: 5 (2 pokoje)
Cena za tydzień: 1811 zł - 2591 zł
Najbliższa plaża: 0.5 km

Opis nieruchomości

Apartament typu 2+2 może zakwaterować do 5 osób, przy czym piąta osoba śpi na rozkładanym fotelu w salonie. Apartament znajduje się na parterze. W środku jedna dwuosobowa sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienka. Apartament posiada taras. Apartament jest klimatyzowany, doskonale wyposażony, posiada funkcjonalną kuchnię ze wszelkimi sprzętami oraz naczyniami.

Przeczytaj więcej o kompleksie Walentyna 

Opis okolicy

Kraniewo to urocza, stosunkowo mała miejscowość położona na północnym wybrzeżu Morza Czarnego niedaleko słynnych Złotych Piasków i Albeny. W niczym nie przypomina ona tłocznych, głośnych i drogich kurortów takich jak np. Słoneczny Brzeg na południu, dlatego polecamy Kraniewo szczególnie dla rodzin z dziećmi. Można tu znaleźć mnóstwo atrakcji, ale największą jest niewątpliwie plaża i morze oddalone o ok. 500m od kompleksu. Plaża jest piaszczysta, bardzo szeroka i długa. Zejście do morza jest łagodne. Plażą można dojść do miejscowości Albena na północ od Kraniewa.

W miejscowości znajduje się mnóstwo knajpek, restauracji i sklepów. Jest tutaj również niewielki bazar i apteka. Z centrum miasteczka odchodzą autobusy do Warny, Złotych Piasków i Balcziku. W oddalonych o kilka kilometrów Złotych Piaskach znaleźć można wspaniały Park Wodny "Aquapolis". Natomiast nieopodal Balcziku znajdują się dwa profesjonalne pola golfowe.

Położenie

Najbliższe lotnisko: Warna - 40 km

Najbliższa stacja kolejowa: Warna - 30 km

Najbliższy port promowy: Warna - 30 km

Do Warny w sezonie letnim latają z Polski tanie linie lotnicze NORWEGIAN. Możemy zająć się organizacją transferu z lotniska do apartamentu. Najkrótsza droga samochodem z Polski wiedzie przez Słowację, Węgry i Rumunię. W Rumunii najlepiej kierować się na przejście graniczne w Ruse.

Ważne szczegóły

  • Okoliczne atrakcje: Sporty wodne, Golf (do 30min. autem), Park wodny, Miejsce do łowienia ryb,
  •  Rodzaj wypoczynku: Miejsca spacerowe, Wiejska okolica, Życie nocne, Okolica nadmorska,
  •  Urządzenia zewnętrzne: Balkon/Taras, Wspólny basen, Huśtawki, Parking, Brodzik dla dzieci, Wspólny ogród, Plac zabaw dla dzieci, Grill
  •  Urządzenia wewnętrzne: Kuchenka, Telewizja Satelitarna/Kablowa, Lodówka, Kuchenka mikrofalowa, Suszarka do ubrań, Czajnik, Klimatyzacja, Dostęp do Wi-fi, Sejf, Telefon, Telewizor
  •  Wyposażenie: Łóżka dwuosobowe (1), Dostawki (1), Salony (1), Rozkładane sofy (1), Łazienki (1), Kuchnie (1)
  •  Zapewniamy: Pościel, Ręczniki
  •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń wewnętrznych
  • Apartament typu 2+2 może zakwaterować do 5 osób, przy czym piąta osoba śpi na rozkładanym fotelu w salonie. Apartament znajduje się na parterze. W środku jedna dwuosobowa sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienka. Apartament posiada taras. Apartament jest klimatyzowany, doskonale wyposażony, posiada funkcjonalną kuchnię ze wszelkimi sprzętami oraz naczyniami.
  •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń zewnętrznych
  • Kompleks, na terenie którego położony jest apartament, składa się z siedmiu budynków w zabudowie bliźniaczej położonych na bardzo dużej działce z basenem (leżaki i parasole), placem zabaw, boiskiem do siatkówki i ogrodzonym parkingiem. Na jego terenie znajduje się także niewielki budynek recepcji.

Ceny za wynajem 

Termin: 01-05-2015 - 20-06-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 406 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 58 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 21-06-2015 - 08-07-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 490 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 70 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 09-07-2015 - 25-08-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 581 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 83 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 26-08-2015 - 03-09-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 490 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 70 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 04-09-2015 - 30-09-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 406 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 58 €
Min. pobyt [noce]: 7 


WAŻNE: Ceny w tabeli dotyczą wynajmu całej nieruchomości. NIE są to ceny od osoby.


Dodatkowe informacje dotyczące płatności:
Podane w tabeli ceny dotyczą wynajmu CAŁEGO apartamentu dla 4 osób.
NIE SĄ TO CENY OD OSOBY!
Istnieje możliwość zakwaterowania piątej osoby za dopłatą 7EUR/dzień.

Dodatkowe opłaty:
Taksa klimatyczna (jednorazowa, płatna na miejscu) - 6 EUR od osoby, dzieci do lat 12 - 50% taksy.

Warunki wynajmu

Pobieramy zadatek rezerwacyjny w wysokości 25EUR x ilość noclegów. Zadatek jest wpłacany na bułgarskie konto bankowe. Pozostała część ceny za wynajem płatna w gotówce w EUR na miejscu przy zakwaterowaniu.

Po otrzymaniu zadatku rezerwacyjnego wysyłamy Państwu oficjalne potwierdzenie rezerwacji, na podstawie którego zostaniecie zakwaterowani w apartamencie. Właścicielka kompleksu oraz kilkoro jej pracowników mówi biegle po polsku, więc nie będziecie Państwo mieli żadnych problemów z porozumiewaniem się na miejscu.

How to start your own site - See here