Apartament Walentyna 4+2

Numer oferty: 3070
Max. ilość osób: 7 (3 pokoje)
Cena za tydzień: 2310 zł - 3341 zł
Najbliższa plaża: 0.5 km

Opis nieruchomości

Apartament typu 4+2 może zakwaterować do 7 osób, przy czym siódma osoba śpi na rozkładanym fotelu w salonie. Apartament jest dwupoziomowy, na pierwszym piętrze znajduje się podwójna sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienka. Na drugim piętrze znajduje się podwójna sypialnia oraz łazienka. Apartament posiada balkon. Do apartamentu prowadzą schody. Apartament jest klimatyzowany, doskonale wyposażony, posiada funkcjonalną kuchnię ze wszelkimi sprzętami oraz dwie łazienki.

Przeczytaj więcej o kompleksie Walentyna 

Opis okolicy

Kraniewo to urocza, stosunkowo mała miejscowość położona na północnym wybrzeżu Morza Czarnego niedaleko słynnych Złotych Piasków i Albeny. W niczym nie przypomina ona tłocznych, głośnych i drogich kurortów takich jak np. Słoneczny Brzeg na południu, dlatego polecamy Kraniewo szczególnie dla rodzin z dziećmi. Można tu znaleźć mnóstwo atrakcji, ale największą jest niewątpliwie plaża i morze oddalone o ok. 500m od kompleksu. Plaża jest piaszczysta, bardzo szeroka i długa. Zejście do morza jest łagodne. Plażą można dojść do miejscowości Albena na północ od Kraniewa.

W miejscowości znajduje się mnóstwo knajpek, restauracji i sklepów. Jest tutaj również niewielki bazar i apteka. Z centrum miasteczka odchodzą autobusy do Warny, Złotych Piasków i Balcziku. W oddalonych o kilka kilometrów Złotych Piaskach znaleźć można wspaniały Park Wodny "Aquapolis". Natomiast nieopodal Balcziku znajdują się dwa profesjonalne pola golfowe.

Położenie

Najbliższe lotnisko: Warna - 40 km

Najbliższa stacja kolejowa: Warna - 30 km

Najbliższy port promowy: Warna - 30 km

Do Warny w sezonie letnim latają z Polski tanie linie lotnicze NORWEGIAN. Możemy zająć się organizacją transferu z lotniska do apartamentu. Najkrótsza droga samochodem z Polski wiedzie przez Słowację, Węgry i Rumunię. W Rumunii najlepiej kierować się na przejście graniczne w Ruse.

Ważne szczegóły

  • Okoliczne atrakcje: Sporty wodne, Golf (do 30min. autem), Park wodny, Miejsce do łowienia ryb,
  •  Rodzaj wypoczynku: Miejsca spacerowe, Wiejska okolica, Życie nocne, Okolica nadmorska,
  •  Urządzenia zewnętrzne: Balkon/Taras, Wspólny basen, Huśtawki, Parking, Brodzik dla dzieci, Wspólny ogród, Plac zabaw dla dzieci, Grill
  •  Urządzenia wewnętrzne: Kuchenka, Telewizja Satelitarna/Kablowa, Lodówka, Kuchenka mikrofalowa, Suszarka do ubrań, Czajnik, Klimatyzacja, Dostęp do Wi-fi, Sejf, Telefon, Telewizor
  •  Wyposażenie: Łóżka dwuosobowe (1), Łóżka jednoosobowe (2), Salony (1), Rozkładane sofy (1), Łazienki (2), Kuchnie (1)
  •  Zapewniamy: Pościel, Ręczniki
  •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń wewnętrznych
  • Apartament typu 4+2 może zakwaterować do 7 osób, przy czym siódma osoba śpi na rozkładanym fotelu w salonie. Apartament jest dwupoziomowy, na pierwszym piętrze znajduje się podwójna sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienka. Na drugim piętrze znajduje się podwójna sypialnia oraz łazienka. Apartament posiada balkon. Do apartamentu prowadzą schody. Apartament jest klimatyzowany, doskonale wyposażony, posiada funkcjonalną kuchnię ze wszelkimi sprzętami oraz dwie łazienki.
  •  Dodatkowe informacje na temat urządzeń zewnętrznych
  • Kompleks, na terenie którego położony jest apartament, składa się z siedmiu budynków w zabudowie bliźniaczej położonych na bardzo dużej działce z basenem (leżaki i parasole), placem zabaw, boiskiem do siatkówki i ogrodzonym parkingiem. Na jego terenie znajduje się także niewielki budynek recepcji.

Ceny za wynajem 

Termin: 01-05-2015 - 20-06-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 518 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 74 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 21-06-2015 - 08-07-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 616 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 88 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 09-07-2015 - 25-08-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 749 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 107 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 26-08-2015 - 03-09-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 616 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 88 €
Min. pobyt [noce]: 7

Termin: 04-09-2015 - 30-09-2015
Ceny za wynajem 1 tydzień: 518 €
Ceny za wynajem 1 nocleg: 74 €
Min. pobyt [noce]: 7


WAŻNE: Ceny w tabeli dotyczą wynajmu całej nieruchomości. NIE są to ceny od osoby.


Dodatkowe informacje dotyczące płatności:
Podane w tabeli ceny dotyczą wynajmu CAŁEGO apartamentu dla 6 osób.
NIE SĄ TO CENY OD OSOBY!
Istnieje możliwość zakwaterowania siódmej osoby za dopłatą 7EUR/dzień.

Dodatkowe opłaty:
Taksa klimatyczna (jednorazowa, płatna na miejscu) - 6 EUR od osoby, dzieci do lat 12 - 50% taksy.

Warunki wynajmu

Pobieramy zadatek rezerwacyjny w wysokości 30EUR x ilość noclegów. Zadatek jest wpłacany na bułgarskie konto bankowe. Pozostała część ceny za wynajem płatna w gotówce w EUR na miejscu przy zakwaterowaniu.

Po otrzymaniu zadatku rezerwacyjnego wysyłamy Państwu oficjalne potwierdzenie rezerwacji, na podstawie którego zostaniecie zakwaterowani w apartamencie. Właścicielka kompleksu oraz kilkoro jej pracowników mówi biegle po polsku, więc nie będziecie Państwo mieli żadnych problemów z porozumiewaniem się na miejscu.

How to start your own site - Click now