Elenite

Elenite to wioska wakacyjna zdecydowanie spokojniejsza niż sąsiedni Słoneczny Brzeg, dlatego idealnie nadająca się na rodzinne wakacje. Z pewnością nie zabraknie tu atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Podstawowym atutem miejscowości jest tutejsza plaża nosząca miano “Robinson”. Ciągnie się ona na długości kilku kilometrów i można na niej wypożyczyć leżaki i parasole, jak również rowery wodne, kajaki czy sprzęt do windsurfingu. Dzięki swojej długości plaża “Robinson” stanowi idealne miejsce na wieczorne spacery.

Na terenie miejscowości znajduje się park wodny z ogromną ilością basenów, zjeżdżalni i przeróżnych atrakcji wodnych oraz wydzieloną częścią dla najmłodszych. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą tutaj spędzić cały dzień na wodnym szaleństwie!

Odległość od centrum Słonecznego Brzegu to 6 km. Podróż do starożytnego miasta Nessebar umieszczonego na liście światowego dziedzictwa UNESCO zajmuje ok. 20 minut. Dodatkową atrakcję stanowią pomosty na plaży, z których kilka razy dziennie wypływają małe statki w rejs do Nesebaru (wodne autobusy).

Elenite - apartamenty na wakacje - wybierz kompleks

Marina/Panorama
Privilege Fort Beach 

How to design a free site - Check it