Imperial/Crown

Ośrodki Imperial i Crown wchodzą w skład wioski wakacyjnej noszącej nazwę Grand Resort. Kompleks ten jest nastawiony na turystykę rodzinną i leży w spokojnej miejscowości Elenite, tuż za kurortem Święty Włas (Sveti Vlas) i tylko 6km od Słonecznego Brzegu. Zarówno Imperia jak i Crown są położone na wzgórzu w odległości ok. 200m od morza i plaży. Wiele apartamentów posiada widok na morze! W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się zatoka Robinson z piękną, piaszczystą plażą. Kompleks Grand Resort posiada własne, prywatne zejście na plażę. Lokalizacja u podnóża pasma górskiego z jednej strony oraz Morza Czarnego z drugiej tworzy niepowtarzalną kombinację morskiej bryzy i świeżego górskiego powietrza, gwarantując doskonałe samopoczucie. Kompleks oferuje szereg udogodnień dla turystów szukających spokojnego miejsca na relaks w gronie rodzinnym z dala od miejskiego zgiełku. Na terenie ośrodka dla turystów przygotowano następujące udogodnienia:

- 4 restauracje
- 15 basenów dla dorosłych, z tego jeden ze sztuczną falą, jeden z Jacuzzi, jeden basen 25 metrowy, jeden ze zjeżdżalnią
- 3 baseny dla dzieci
- 2 korty tenisowe, mogące też służyć jako boiska do piłki nożnej
- tenis stołowy
- bilard
- 13 placów zabaw dla dzieci
- 2 supermarkety
- fitness club
- sauna
- studio masażu
- fryzjer
- centrum urody
- centrum medyczne
- kantor wymiany walut
- budki telefoniczne
- kafejka internetowa
- mini golf
- klub dla dzieci
- parking

Apartamenty Crown i Imperial polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi, które szukają spokojniejszego miejsca nieopodal plaży z dużą ilością atrakcji wodnych na terenie kompleksu. W odległości kilku kilometrów od ośrodka (bezpłatny minibus) znajduje się duży park wodny z ogromną ilością zjeżdżalni i basenów oraz wydzieloną sekcją dla najmłodszych dzieci. Odległość do lotniska w Burgas to ok. 40km, w odległości 12km starożytne miasto Nessebar, Słoneczny Brzeg 6km. Bezpośrednio przed kompleksem przystanek autobusowy, z którego co 1h odjeżdżają busy do Słonecznego Brzegu.

Zobacz oferty z kompleksu Imperial/Crown ... 

The website was built with Mobirise