Garden of Eden

Garden of Eden to prestiżowy, ekskluzywny, pięciogwiazdkowy kompleks położony nad samym morzem w malowniczej miejscowości Święty Włas na czarnomorskim wybrzeżu, tylko 3km od największego kurortu Bułgarii jakim jest Słoneczny Brzeg. Ogromnym atutem obiektu jest własna, piaszczysta plaża, na którą mają dostęp jedynie goście kompleksu Garden of Eden.

Obiekt jest otoczony wspaniałym ogrodem z ogromną ilością basenów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W ośrodku goście mogą skorzystać z luksusowego centrum SPA. Na terenie kompleksu turyści znajdą także restauracje, kawiarnie i bary. Bez wątpienia Garden of Eden to jeden z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych kompleksów nad Morzem Czarnym!

Z kompleksu Garden of Eden bardzo łatwo (dzięki regularnie kursującym autobusom, taksówkom i prywatnym minibusom) dostać się do Słonecznego Brzegu, centrum Świętego Własu i Nessebaru.

Dość blisko, bo oddalona tylko o 15 minut spaceru, znajduje się cudowna Marina z butikami, doskonałymi restauracjami, barami koktajlowymi i fantastycznymi jachtami na sprzedaż.

Zobacz oferty z kompleksu Garden of Eden ... 

Page was created with Mobirise