Holiday/Nessebar

Holiday Fort Golf Club i Nessebar Fort Club to dwa bliźniacze kompleksy położone obok siebie, na terenie Słonecznego Brzegu, w okolicy parku wodnego. Znajdują się w zachodniej części kurortu, kilkaset metrów od piaszczystych plaż. Ośrodki są wypełnione kwiatami i drzewami - zajmowana przez zieleń powierzchnia w obu ośrodkach to ponad 30 000m2. Osoby przebywające na terenie kompleksów będą czuć się komfortowo w pełnej relaksu atmosferze, w otoczeniu wody, skalnych ogrodów i z widokami przepełnionymi zieloną przestrzenią.

Na terenie ośrodków dla turystów przygotowano następujące udogodnienia:
- restauracje- kuchnia włoska, śródziemnomorska i owoce morza
- bar
- kawiarnia
- baseny dla dorosłych i dzieci z ratownikami
- sklepy
- siłownia
- sauna
- salon piękności
- centrum medyczne
- centrum dentystyczne
- place zabaw dla dzieci
- ogród pełen drzew, kwiatów i zielonej trawy
- studio masażu
- parking przy kompleksach
- wynajem aut
- pole golfowe z 15 dołkami
- korty tenisowe

W kompleksach Holiday/Nessebar posiadamy apartamenty typu studio (max. 3 osoby), apartamenty 2 pokojowe (max. dla 4 osób) i 3 pokojowe (max. dla 6 osób). Wszystkie nasze apartamenty są klimatyzowane, posiadają balkony, są w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni oprócz urządzeń takich jak kuchenka, czajnik, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, nasi goście znajdą sztućce, talerze, garnki i szklanki.

Kompleksy leżą przy drodze biegnącej ze Słonecznego Brzegu do Burgas, przez którą trzeba przejść aby dojść do centrum kurortu i do plaży. Po przeciwnej stronie drogi znajduje się park wodny. Kompleksy Holiday i Nessebar stanowią idealny wybór dla osób, które chciałyby mieć wszystkie atrakcje i udogodnienia Słonecznego Brzegu w zasięgu ręki, ale jednocześnie nie mieszkać w centrum kurortu.
Zobacz oferty z kompleksu Holiday/Nessebar ...  

Build your own site with Mobirise