Pollo Resort

Pollo to piękny kompleks położony w centrum Słonecznego Brzegu, w południowej części kurortu, w odległości krótkiego spaceru od najmodniejszych restauracji, barów, klubów i dyskotek. Odległość od największej i jednocześnie najbardziej popularnej plaży w Słoneczym Brzegu to zaledwie ok. 400 metrów. Pollo jest idealnym kompleksem zarówno dla rodzin z dziećmi szukających ciszy i spokoju jak i dla tych którzy preferują imprezy w klubach i dyskotekach (w pobliżu niezwykle popularny wśród turystów klub Cacao).

Wyróżnikiem kompleksu jest jego ogromny basen z dużym brodzikiem dla dzieci oraz barem. Inne udogodnienia do dyspozycji gości to: spa (sauna, solarium, masaże), centrum fitness, restauracja z dużym tarasem, lobby bar, salon piękności, plac zabaw dla dzieci i dobrze wyposażony supermarket. Kompleks posiada 24 godzinną ochronę oraz podziemny parking.

W kompleksie Pollo oferujemy Państwu apartamenty jedno, dwu i trzypokojowe, które mogą zakwaterować od 2 do aż 8 osób. Apartamenty są umeblowane w wysokim standardzie, każdy posiada klimatyzację i w pełni wyposażoną kuchnię oraz balkon/taras.


Zobacz oferty z kompleksu Pollo Resort ... 

This website was created with Mobirise