Arena I

Kompleks Arena znajduje się w najlepszej lokalizacji spośród wszystkich kompleksów wchodzących w skład Dinevi Resort. Jest to jedyny kompleks położony tuż obok przystani. Arena dzieli się na części Arena I i Arena II oraz centralną ogólnodostępną dla turystów zakwaterowanych w obu częściach. Kompleks Arena wypełnia naturalna zieleń z egzotycznymi akcentami tworząc oryginalną atmosferę. W niektórych obszarach kompleksu znajdują się atrakcyjne ogrody skalne wypełnione kwiatami.

Przystań ukończona w 2007 roku, jest największym i najnowocześniejszym portem w Bułgarii, z miejscem dla 300 najwyższej klasy jachtów. Marina zdobyła wiele nagród i jest obecna w międzynarodowych katalogach najbardziej elitarnych przystani na świecie. Przystań jest centralnym punktem całego ośrodka zwanego Dinevi Resort, do którego należy również kompleks Arena. Obok przystani znajduje się promenada z ograniczonym dostępem pojazdów, gdzie można znaleźć liczne eleganckie restauracje, bary i kluby nocne. Po obu stronach przystani znajdują dwie ładne piaszczyste plaże.

Wśród atrakcji kompleksu znajdują się baseny dla dorosłych i dla dzieci, nowoczesne centrum SPA, siłownia, butik, kawiarenka internetowa, supermarket, amfiteatr na świeżym powietrzu oraz Cerkiew.


Zobacz oferty z kompleksu Arena I ... 

Create a website with Mobirise