Apollon

Kompleks Apollon położony jest pomiędzy wioską Rawda, a starożytnym miastem Nessebar, blisko Słonecznego Brzegu.

Apollon łączy w sobie cechy cichego miejsca dla rodzin z dziećmi, a jednocześnie, z uwagi na bliskość głównych ośrodków rozrywki, jest również idealnym miejscem dla osób kochających życie nocne.

Kompleks Apollon składa się z 8 bloków w pobliżu których znajduje się 7 basenów z wydzielonymi sekcjami dla dzieci i dużą ilością miejsca dla leżaków.

Najbliższa, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, odległa jest 5 min. spacerem od terenu kompleksu. W pobliżu kompleksu (300 m) znajduje się także największy park wodny, spośród wszystkich dostępnych w promieniu 20km. Bilety można zakupić w recepcji kompleksu.

Do użytku gości na terenie kompleksu znajdują się również place zabaw, darmowy parking oraz kawiarnia i restauracja (dodatkowo płatne).

W kompleksie Apollon posiadamy apartamenty 3 pokojowe (max. 6 osób), 2 pokojowe (max. 4 osoby) oraz apartamenty studio (max. 2 osoby). Wszystkie nasze apartamenty są klimatyzowane(klimatyzacja w salonie), posiadają balkony, są w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni oprócz urządzeń takich jak kuchenka, czajnik, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, nasi goście znajdą sztućce, talerze, garnki i szklanki.

W odległości kilkuset metrów od ośrodka znajduje się duży park wodny z ogromną ilością zjeżdżalni i basenów oraz wydzieloną sekcją dla najmłodszych dzieci.


Zobacz oferty z kompleksu Apollon ... 


Mobirise site software - Try here