Privilege Fort Beach

Kompleks Privilege Fort Beach znajduje się w Elenite i jest położony przy pięknej plaży zwanej "Robinson". Kompleks posiada własne, prywatne wejście na plażę. Lokalizacja u podnóża pasma górskiego z jednej strony oraz Morza Czarnego z drugiej tworzy niepowtarzalną kombinację morskiej bryzy i świeżego górskiego powietrza, gwarantując doskonałe samopoczucie. Z wielu apartamentów rozpościera się widok na morze, wzgórza lub basen. Kompleks posiada w ofercie szereg udogodnień dla turystów szukających spokojnego miejsca na relaks w gronie rodzinnym z dala od miejskiego zgiełku.
Na terenie ośrodka dla turystów przygotowano następujące udogodnienia:

* Bezpośrednie wyjście na plażę
* Basen z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych,
* Basen z Jacuzzi dla dorosłych
* Sztuczna rzekę przepływająca przez kompleks z kilkoma barami wokoło i jednym dostępnym bezpośrednio z basenu
* Cztery place zabaw ze zjeżdżalniami
* Fitness
* Sauna
* Supermarket
* Pizzeria
* Pub Irlandzki
* Restauracja
* Kort tenisowy
* Minigolf
* Ochrona

Ogromną atrakcją i wyróżnikiem kompleksu jest sztuczna rzeka wpadająca do basenu, na środku którego stoi ogromny... statek. Na jego pokładzie znajduje się bar, w którym można kupić drinka albo prosty posiłek.

W kompleksie Privilege Fort Beach posiadamy apartamenty 2 pokojowe (max. 5 osób) i 3 pokojowe (max. 7 osób). Wszystkie nasze apartamenty są klimatyzowane, posiadają balkony (część z widokiem na morze), są w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni oprócz urządzeń takich jak kuchenka, czajnik, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, nasi goście znajdą sztućce, talerze, garnki i szklanki.

Apartamenty Privilege polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi oraz osobom, które szukają spokojniejszego miejsca przy samej plaży z dużą ilością atrakcji wodnych na terenie kompleksu. W odległości kilkuset metrów od ośrodka znajduje się duży park wodny z ogromną ilością zjeżdżalni i basenów oraz wydzieloną sekcją dla najmłodszych dzieci.

Zobacz oferty z kompleksu Privilege Fort Beach ... 

Created with Mobirise - Learn more