Mobirise

Apollon

Kompleks Apollon położony jest pomiędzy wioską Rawda, a starożytnym miastem Nessebar, blisko Słonecznego Brzegu. Apollon łączy w sobie cechy cichego miejsca dla rodzin z dziećmi, a jednocześnie z uwagi na bliskość głównych ośrodków rozrywki, jest również idealnym miejscem na bazę wypadową dla osób kochających życie nocne.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Floral Roads

Kompleks Floral Roads znajduje się na wzgórzach pomiędzy miasteczkiem Aheloy, a wioską Kableshkovo. W skład kompleksu wchodzi 21 w pełni wyposażonych willi z których każda posiada swój własny basen. Floral Roads jest miejscem idealnym dla osób szukających spokojnego miejsca na wakacje w gronie rodzinnym.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Holiday/Nessebar

Holiday Fort Golf Club i Nessebar Fort Club to dwa bliźniacze kompleksy położone obok siebie, na terenie Słonecznego Brzegu, w okolicy parku wodnego. Znajdują się w zachodniej części kurortu, kilkaset metrów od piaszczystych plaż.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Kompas

Kompleks ”Kompas” znajduje się w odleglości 300 m od brzegu morza i od nowoczesnego portu jachtowego ”Marina Dinevi” Kompleks został wybudowany na powierzchni 6500 m.kw. i się składa z siedmiu budynków mieszkalnych z 88 apartamentami. Wszystkie budynki mieszkalne są zjednoczone dookoła dużego wewnętrznego podwórka z basenem i restauracją. Kompleks jest wybudowany w nowoczesnym stylu architektonicznym, z panoramicznymi francuskimi oknami w każdym apartamencie.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Privilege Fort Beach

Kompleks Privilege Fort Beach znajduje się w Elenite i jest położony przy pięknej plaży zwanej "Robinson". Kompleks posiada własne, prywatne wejście na plażę. Lokalizacja u podnóża pasma górskiego z jednej strony oraz Morza Czarnego z drugiej tworzy niepowtarzalną kombinację morskiej bryzy i świeżego górskiego powietrza, gwarantując doskonałe samopoczucie. Z wielu apartamentów rozpościera się widok na morze, wzgórza lub basen. Kompleks posiada w ofercie szereg udogodnień dla turystów szukających spokojnego miejsca na relaks w gronie rodzinnym z dala od miejskiego zgiełku.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Watermill

Kompleks Windmill znajduje się w odleglości 300 m od brzegu morza i atrakcyjnego portu jachtowego ”Marina Dinevi”. Architektura kompleksu Watermill przypomina typowy styl bułgarskiego Odrodzenia, który jest charakterystyczny dla kompleksów ze znakiem ”Dinevi”. Dobrze zadbane trawniki upiększają kompleks i jego wyjątkową atmosferę, wzmocnioną przez znajdującą się w samym centrum atrakcję – działający młyn.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Arena I

Kompleks Arena znajduje się w najlepszej lokalizacji spośród wszystkich kompleksów wchodzących w skład Dinevi Resort. Jest to jedyny kompleks położony tuż obok przystani. Arena dzieli się na części Arena I i Arena II oraz centralną ogólnodostępną dla turystów zakwaterowanych w obu częściach. Kompleks Arena wypełnia naturalna zieleń z egzotycznymi akcentami tworząc oryginalną atmosferę. W niektórych obszarach kompleksu znajdują się atrakcyjne ogrody skalne wypełnione kwiatami.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Pollo Resort

Pollo to piękny kompleks położony w centrum Słonecznego Brzegu, w południowej części kurortu, w odległości krótkiego spaceru od najmodniejszych restauracji, barów, klubów i dyskotek. Odległość od największej i jednocześnie najbardziej popularnej plaży w Słoneczym Brzegu to zaledwie ok. 400 metrów. Pollo jest idealnym kompleksem zarówno dla rodzin z dziećmi szukających ciszy i spokoju jak i dla tych którzy preferują imprezy w klubach i dyskotekach. Wyróżnikiem kompleksu jest jego ogromny basen z dużym brodzikiem dla dzieci oraz barem.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Marina/Panorama

Ośrodki Marina i Panorama wchodzą w skład wioski wakacyjnej noszącej nazwę Grand Resort. Kompleks ten jest nastawiony na turystykę rodzinną i leży w spokojnej miejscowości Elenite, tuż za kurortem Święty Włas (Sveti Vlas) i tylko 6km od Słonecznego Brzegu. Zarówno Marina jak i Panorama są położone przy samym morzu. Wiele apartamentów posiada widok na morze! W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się zatoka Robinson z piękną, piaszczystą plażą. Kompleks posiada własne, prywatne zejście na plażę.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Walentyna

Wille Walentyna to kameralny kompleks z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Szczególnie polecamy go na wypoczynek rodzinny z dziećmi, które na pewno nie będą się tu nudziły. Odległość do plaży można pokonać spacerem w ok. 5 minut, a jest to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych plaż w Bułgarii! Plaża w Kraniewie jest szeroka, pokryta drobnym, białym piaskiem i ciągnie się przez kilka kilometrów, aż do miejscowości Albena na północy. Jest to wspaniałe miejsce na długie, wieczorne spacery!
Czytaj więcej ...

Mobirise

Garden of Eden

Garden of Eden to prestiżowy, ekskluzywny, pięciogwiazdkowy kompleks położony nad samym morzem w malowniczej miejscowości Święty Włas na czarnomorskim wybrzeżu, tylko 3km od największego kurortu Bułgarii jakim jest Słoneczny Brzeg. Ogromnym atutem obiektu jest własna, piaszczysta plaża, na którą mają dostęp jedynie goście kompleksu Garden of Eden. Obiekt jest otoczony wspaniałym ogrodem z ogromną ilością basenów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W ośrodku goście mogą skorzystać z luksusowego centrum SPA. Na terenie kompleksu turyści znajdą także restauracje, kawiarnie i bary. Bez wątpienia Garden of Eden to jeden z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych kompleksów nad Morzem Czarnym!
Czytaj więcej ...

Mobirise

Amfora

Pensjonat "Amfora" charakteryzuje duża ilość wolnej przestrzeni. Można tu znaleźć plac zabaw i basen, które czynią to miejsce idealnym do wypoczynku z dziećmi. Polecamy go na wypoczynek rodzinny lub w grupie przyjaciół, ponieważ posiadamy w tym kompleksie również inne apartamenty. Odległość od pięknej, szerokiej plaży pokrytej drobnym, białym piaskiem wynosi 250m. Plaża ta jest doskonałym miejscem na wieczorne spacery, ponieważ ciągnie się przez kilka kilometrów, aż do miejscowości Albena na północy.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Imperial/Crown

Ośrodki Imperial i Crown wchodzą w skład wioski wakacyjnej noszącej nazwę Grand Resort. Kompleks ten jest nastawiony na turystykę rodzinną i leży w spokojnej miejscowości Elenite, tuż za kurortem Święty Włas (Sveti Vlas) i tylko 6km od Słonecznego Brzegu. Zarówno Imperia jak i Crown są położone na wzgórzu w odległości ok. 200m od morza i plaży. Wiele apartamentów posiada widok na morze! W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się zatoka Robinson z piękną, piaszczystą plażą. Kompleks Grand Resort posiada własne, prywatne zejście na plażę. Lokalizacja u podnóża pasma górskiego z jednej strony oraz Morza Czarnego z drugiej tworzy niepowtarzalną kombinację morskiej bryzy i świeżego górskiego powietrza.
Czytaj więcej ...

Mobirise

Sunny Victory

Kompleks Sunny Victory leży w północnej części Słonecznego Brzegu, tylko 300m od pięknej, piaszczystej plaży i 100m od barów, restauracji, sklepów i kawiarni położonych na pełnych życia uliczkach kurortu. Kompleks może zaoferować wypoczywającym w nim turystom szereg udogodnień takich jak: dwa baseny (jeden z sekcją dla dzieci), bar przy basenie, bar w lobby, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i podziemne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne, ale można korzystać także z bezpłatnego parkowania przy drodze).
Czytaj więcej ...

Mobirise

Prestige

Kompleks Prestige położony jest w północnej części Słonecznego Brzegu, na granicy z miejscowością Święty Włas. Lokalizacja kompleksu sprawia, iż jest on idealnym miejscem na wypoczynek dla rodzin z dziećmi oraz dla osób szukających ciszy i spokoju. Prestige znajduje się w pierwszej linii brzegowej dzięki czemu większość apartamentów ma widok na morze. Kompleks posiada własne, prywatne zejście na plażę. Kompleks oferuje szereg udogodnień dla turystów szukających spokojnego miejsca na relaks w gronie rodzinnym.
Czytaj więcej ...

Built with Mobirise - Check this